Szkła Varilux

Szkła progresywne Varilux są optymalnym rozwiązaniem dla problemu prezbiopii. 
Szkła Varilux mają za zadanie przywracać przejrzyste i wyraźne widzenie na każdą odległość, bez konieczności ciągłej zmiany okularów. 
Image
Image

SZKŁA PROGRESYWNE

Górna część szkieł odpowiada za widzenie dali, środkowa część szkieł za widzenie odległości pośrednich, natomiast dolna część szkieł umożliwia widzenie bliży.

v1v2v3

Szkła do bliży (do czytania)

Są podstawowym rozwiązaniem. Korygują tylko widzenie bliży do 40 cm. W szkłach do czytania widzenie dali jest zamglone. Żeby widzieć wyraźnie, musisz zdjąć okulary, patrzeć ponad nimi lub wymienić je na drugą parę okularów do dali.

Szkła dwuogniskowe

Są lepszym, ale także niedoskonałym rozwiązaniem. Szkło podzielone jest na dwie części, z których jedna przeznaczona jest do patrzenia w dal, a druga do widzenia z bliska. Widzenie bliży i dali jest wyraźne, ale widzenie obszaru pośredniego jest zamglone. Poza tym okulary ze szkłami dwuogniskowymi charakteryzują się nieestetycznym wyglądem.

Szkła progresywne Varilux

Najbardziej zaawansowane, estetyczne i wygodne rozwiązanie dla prezbiopów. Szkła Varilux zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim nosisz tylko jedną parę okularów, bez konieczności ich ciągłej zmiany. Bez względu na to, czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem, masz astygmatyzm – szkła progresywne Varilux skorygują twój wzrok, jednocześnie przywracając naturalne widzenie.

varilux
Varilux X Series

W odróżnieniu od innych szkieł progresywnych, Varilux® X Series™ zostały stworzone, by sprostać współczesnym oczekiwaniom związanym z widzeniem z bliska. Są one wyposażone w technologię Xtend™, która zwiększa pole widzenia na dalszą odległość, dzięki czemu nie musisz już przechylać głowy, aby uzyskać ostrość.

Zalety noszenia szkieł Varilux X Series

Optymalizacja strefy bliskiej i pośredniej soczewki zapewniająca wyraźne widzenie na każdą odległość.

varilux baner