Progresywne

SZKŁA PROGRESYWNE VARILUX

Szkła progresywne Varilux są optymalnym rozwiązaniem dla problemu prezbiopii. Szkła Varilux mają za zadanie przywracać przejrzyste i wyraźne widzenie na każdą odległość, bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Górna część szkieł odpowiada za widzenie dali, środkowa część szkieł za widzenie odległości pośrednich, natomiast dolna część szkieł umożliwia widzenie bliży.

v1 v2 v3

Szkła do bliży (do czytania)

Są podstawowym rozwiązaniem. Korygują tylko widzenie bliży do 40 cm. W szkłach do czytania widzenie dali jest zamglone. Żeby widzieć wyraźnie, musisz zdjąć okulary, patrzeć ponad nimi lub wymienić je na drugą parę okularów do dali.

Szkła dwuogniskowe

Są lepszym, ale także niedoskonałym rozwiązaniem. Szkło podzielone jest na dwie części, z których jedna przeznaczona jest do patrzenia w dal, a druga do widzenia z bliska. Widzenie bliży i dali jest wyraźne, ale widzenie obszaru pośredniego jest zamglone. Poza tym okulary ze szkłami dwuogniskowymi charakteryzują się nieestetycznym wyglądem.

Szkła progresywne Varilux

Najbardziej zaawansowane, estetyczne i wygodne rozwiązanie dla prezbiopów. Szkła Varilux zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim nosisz tylko jedną parę okularów, bez konieczności ich ciągłej zmiany. Bez względu na to, czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem, masz astygmatyzm – szkła progresywne Varilux skorygują twój wzrok, jednocześnie przywracając naturalne widzenie.

varilux

 

 

 

VARILUX S SERIES

Szkła Varilux S Series to nowa karta w długiej historii przełomów technologicznych Varilux. Dzięki ich unikalnej konstrukcji, opatentowanym technologiom i zastrzeżonemu procesowi produkcji firma Essilor całkowicie zmieniła koncepcję szkieł progresywnych.

varilux baner

Więcej w tej kategorii: « Jednoogniskowe

Zobacz również